Kolejni Uczestnicy z powiatu szczecineckiego rozpoczynają staże zawodowe

Miło nam poinformować, że od 1.03. kolejne osoby rozpoczną staże w powiecie szczecineckiem. Dwie osoby odbywające staże na stanowisku “Doradca klienta”  poznają specyfikę pracy dla ww. zawodu jak również rozwiną umiejętności prowadzenia rozmów z klientem. Na tym stanowisku niezwykle ważny jest kontakt z klientem zarówno telefoniczny jak również osobisty dlatego stażyści nabiorą doświadczenia oraz nauczą się budowania trwały relacji z klientem.Kolejne osoby, które rozpoczną staże we wcześniejszych tygodniach uczestniczyły w szkoleniu Elektryk. Informacje i wiadomości pozyskane w czasie tego szkolenia Uczestnicy wykorzystają w codziennej pracy. W czasie odbywania stażu osoby te odpowiedzialne będą za wykonywanie prac porządkowych, usuwanie drobnych usterek czy konserwacje urządzeń elektrycznych


Staż to szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego, zwiększenie zdolności adaptacyjnych do nowych warunków pracy i stanowi istotny etap przygotowania do dalszego budowania kariery zawodowej.

Lista firm i organizacji, w których rozpoczną się kolejne staże:
* “Motywakacja” Agnieszka Wiśniewska, 78-520 Złocieniec, ul. Kaszubska     9 (jedna osoba), godziny odbywania stażu 8:00-16:00.  

* Perfekt Monika Borowska, 76-020 Bobolice, ul. Spółdzielcza 2 (jedna     osoba), , godziny odbywania stażu 8:00-16:00.  

* Pracownia Architektoniczna Apsyda Jakub Kijewski, 78-400 Szczecinek     ul. Koszalińska 37/3 (jedna osoba),  

* Firma Handlowo-Usługowa Elektroinstal Mariusz Radziński, 78-400     Szczecinek ul. Barwicka 1/b/6 (jedna osoba),  

* Niepubliczny Żłobek “Bajkowa Kraina” Joanna Drążewska, 78-400 Szczecinek, ul. Koszalińska 66

Staże zakończą się 31.05.2020r.

Content | Menu | Access panel